Lista startowa

TP12

Numer
Zawodnik 1
Zawodnik 2
Zawodnik 3
Zawodnik 4
Miejscowość
Klub/drużyna
1
Stuhl Agnieszka
Stuhl Artur
Stuhl Oliwia
Stuhl Kornelia
Świebodzin
STUHL TEAM
2
Gwiazda Radek
Gwiazda Ola
Gwiazda Wojtek
Gwiazda Alek
Zbąszyń
Radstar Team
3
Kubicki Przemyslaw
Kubicki Hubert
Kubicka Anna
Zbaszynek
Połamane Handszpaki
4
Wojciechowski Mateusz
WOJCIECHOWSKA Emilia
WOJCIECHOWSKI Michał
ŚWIEBODZIN
leosie
5
Wolniewicz Paweł
Wolniewicz Agata
Dąbrówka
6
HOŁYŃSKI KAMIL
HOŁYŃSKA Emilia
HOŁYŃSKA Małgorzata
ZBĄSZYNEK
Holly Team
7
Kaczmarek Roman
Kaczmarek Mikołaj
Zbąszynek
Boisy 3
8
Siemiatowska Elżbieta
Siemiatowski Damian
Siemiatowski Fryderyk
Świebodzin
Siemki
9
Skrzypczak Małgorzata
Skrzypczak Tomasz
Skrzypczak Antoni
Skrzypczak Matylda
Zbąszynek
Muki i Spółka
10
Skoczeń Łukasz
Skoczeń Oliwier
Gurdak Magdalena
Zbąszynek
NSNP
11
Prałat Daniel
Prałat Jolanta
Prałat Jakub
Prałat Kacper
Świebodzin
Zgrani
12
Dygas Danuta
Dygas Piotr
Dygas Bartłomiej
Dygas Wojciech
Zielona Góra
Dygozaury
13
Kędrek Dawid
Kędrek Violetta
Kędrek Jakub
Kędrek Anastazja
Zbąszyń
Szczęśliwa rodzinka
14
Mirek Mateusz
Mirek Ewa
Mirek Michał
Mirek Agata
Zbąszynek
15
Wolski Marcin
Wolska Ewa
Wolska Lena
Nowa Sól
wolaski.pl
16
Walczak Tomasz
Walczak Paweł
Walczak Anna
Walczak Piotr
Sulechów
Waleczna rodzinka
17
Zasłona Andrzej
Wolska Katarzyna
Nowa Sól
wolaski.pl
18
Brudło Bernadeta
Brudło Dominik
Brudło Mateusz
Brudło Marta
Babimost
M&M Team
19
Piskorska Katarzyna
Zając Robert
Piskorski Jakub
Wojciechowski ,,Dyzma" Nikodem
Trzciel
Drużyna JEDI
20
Krzesiński Łukasz
Krzesińska Justyna
Krzesiński Błażej
Krzesiński Szczepan
Zielona Góra
KRZESIKI
21
Müller Patryk
Müller Leokadia
Müller Franciszek
Müller Edyta
Zbąszyń
Szturmowcy
22
Budych Adam
Budych Marlena
Budych Klara
Budych Florian
Zielona Góra
Misie lubią miodek
23
Milejski Paweł
Milejska Lena
ZIELONA GÓRA
24
Wandycz Tomek
Kowerko Krzysztof
Wolniewicz Joanna
Ołobok
Leśne Sfinksy
25
Śmiałek Beata
Śmiałek Kinga
Śmiałek Milena
Bieniaszewska Agnieszka
Kosieczyn
drużyna
26
Jamoróz Monika
Jamróz Wojciech
Zielona Gora
27
Rolnik Elżbieta
Sołtysik Adam
Sarbak Ewelina
Skowron Amastazja
Dąbrówka Wielkopolska
28
Wachowski Kajetan
Rybicki Jędrzej
Rybicka Wachowska Magdalena
Walkowiak Wojciech
Zbąszyń
Zbieracze szyszek
29
Cierzniecki Tomasz
Karmowska Anna
Świątczak Jakub
Trzciel
Drużyna A
30
Jędrzejczak Bożena
Mania Estera
Mirek Kinga
Mania Marta
Dąbrówka Wlkp
Dąbrowszczanki
31
Mirek Maria
Dąbrówka Wlkp
Dąbrowszczanka
32
NOWOROLNIK ADAM
NOWOROLNIK IRENA
NOWOROLNIK PAWEŁ
NOWOROLNIK EWA
ZIELONA GÓRA
Noworolnik Team

TP15

Numer
Nazwisko i imię
Miejscowość
Klub/drużyna
1
Stachowski Paweł
Międzyrzecz
KOS Modrzew Skwierzyna
2
Kogut Szczepan
Żagań
JW 2649 Żagań
3
Zielonka Bernadeta
Wichów
JW 2649 Żagań
4
Dolatowski Marek
Świebodzin
i tak się zgubię
5
Grześko Michał
Sulechów
Kasztaniaki
6
Dwornik Katarzyna
Zielona Góra
GEJZERY
7
Dwornik Wojciech
Zielona Góra
GEJZERY
8
Dwornik Magdalena
Poznań
GEJZERY
9
Dwornik Adam
Poznań
GEJZERY
10
Wykręt Daria
Czerwieńsk
Kasztaniaki
11
Mikołajczak Arkadiusz
Zbąszynek
12
Mikołajczak Roksana
Zbąszynek
13
Kosicka Patrycja
Zbąszynek
14
Kosicka Karolina
Zbąszynek
15
Starzyński Rafał
Obłotne
Kasztaniaki
16
Piątyszek Magdalena
Sieniawa
burpee team
17
Budych Andrzej
Pniewy
burpee team
18
Gawron Remigiusz
Zielona Góra
19
Tarnowska Ewa
Zielona Góra
Zołzy Team
20
Dziubinska Magdalena
Zielona Góra
Zołzy Team
21
Jasicka Izabela
Zielona Góra
Zołzy Team
22
Sudal Agnieszka
Świebodzin
23
Sudal Marek
Świebodzin
24
Kuźmiński Dawid
Zielona Góra
Kasztaniaki
25
Wolnik Alicja
Zielona Góra
Kasztaniaki
26
Dziemieszkiewicz Małgorzata
Świebodzin
27
Dziemieszkiewicz Łukasz
Świebodzin
28
Gałganek Mateusz
Trzciel
29
Filipiak Agnieszka
Poznań
KS Hades
30
Filipiak Adrianna
Poznań
KS Hades
31
Filipiak Mateusz
Poznań
KS Hades
32
Kołodziejek Martyna
Zielona Góra
Gejzery
33
Małecki Bartłomiej
Gorzów Wlkp.
KOS Modrzew Skwierzyna
34
Adamski Marcin
Żary
Rodzina Addamsów
35
Szawan Julia
Poznań
Rodzina Addamsów
36
Szczepankowska Martyna
Zielona Góra
Panda i Wandal
37
Szepelak Mateusz
Zielona Góra
Panda i Wandal
38
Konas Łukasz
Zielona Góra
Gejzery
39
Szarlik Przemysław
Dopiewiec
40
Szymkowiak Katarzyna
Zbaszynek
41
Szymkowiak Bartosz
Zbaszynek
42
Zbroja-Nowak Justyna
Poznań
KS Hades Poznań
43
Kramski Mariusz
Zielona Góra
Zielona Góra
44
Wójcik Agata
Grodziszcze
45
Wójcik Ewa
Grodziszcze
46
Kupiec Michał
Świebodzin
47
Wojciech Sebastian
Rokietnica
Wilga Orient
48
Jankowiak Paweł
Paproć
Olędry
49
Czerson Agnieszka
Malbork
Rodzina Adamsów
50
Kulas Dawid
Zielona gora
Rodzina Adamsow
51
Wojciechowska Katarzyna
Czerwonak
Autsaider

TR40

Numer
Nazwisko i imię
Miejscowość
Klub/drużyna
1
Domański Adam
Międzyrzecz
Amatorka Team
2
Rajewski Bartosz
Nowy Tomyśl
3
Kaczor Tomasz
Zbąszynek
4
Wydrych Grzegorz
Trzciel
TKKF "Łabędź" Zbąszyń
5
Baworowski Grzegorz
Zielona Góra
Rower Janka
6
Kubaszak Marek
Gorzykowo
7
Kubaszak Żaneta
Gorzykowo
8
Kłos Marian
Zbąszynek
9
Filipiak Marek
Poznań
KS Hades
10
Iwanowski Michał
Zielona Góra
11
Lutz Christian
Gunzenhausen
12
Nowak Remik
Poznań
KS Hades Poznań
13
Gorczyca Jacek
Kobylnica
KS Hades Poznań
14
Szałata Sebastian
Sękowo
15
Gorczyca Maria
Kobylnica
WKS Grunwald Poznań
16
Kaźmierczak Jan
Chyby
17
Wojciechowski Jarosław
Poznań
Autsaider